


Моноблок 23.8'' HP ProOne 245 G10 Ryzen7-7730U/16Gb/SSD512Gb/Radeon Vega 8/Cam/WiFi/K&M/DOS/Iron Gray (8T3N2ES)
43 024 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615223
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
HP ProOne 245 G10 — це потужний і стильний моноблок із 23.8-дюймовим дисплеєм, що поєднує в собі відмінну продуктивність завдяки процесору AMD Ryzen 7 7730U і безліч можливостей для роботи та розваг. Висока тактова частота до 4.5 ГГц та 8 ядер забезпечують чудову продуктивність навіть при високих навантаженнях. Моноблок також оснащений 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5 і 512 ГБ SSD, що гарантує швидку роботу та великий обсяг для зберігання даних.
Цей моноблок також має Full HD дисплей з яскравістю 250 кд/м² та широким кутом огляду в 178 градусів, що дозволяє працювати з екраном з будь-якої точки. У ньому є веб-камера 5 Мп з висувною конструкцією для безпеки та приватності. Для підключення зовнішніх пристроїв моноблок оснащений різноманітними портами, включаючи USB-C 3.1 і HDMI-out.
Основні характеристики:
- Процесор: AMD Ryzen 7 7730U (8 ядер, 2.0–4.5 ГГц Turbo)
- Графіка: AMD Radeon Vega 8
- Екран: 23.8", Full HD (1920x1080), матовий, кут огляду 178°
- Оперативна пам'ять: 16 ГБ LPDDR5, 6400 МГц (не можливий апгрейд)
- SSD: 512 ГБ M.2 PCIe NVMe
- Wi-Fi: 802.11ax
- Bluetooth: 5.3
- Веб-камера: 5 Мп, висувна
- Порти:
- 2 × USB 3.1
- 1 × USB-C 3.1
- 2 × USB 2.0
- 1 × HDMI-out
- 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
- Аудіо: стерео акустика, комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона
- Мікрофон: є
- Аудіоконтролер: Realtek ALC3274
- Захист: слот для замку Kensington
- Операційна система: без ОС
- Комплектація: дротова клавіатура, миша
- Габарити: 540.6 × 419 × 183.7 мм
- Колір: Сірий
- Блок живлення: 90 Вт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Вага: 5.37 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.37 кг, |
| Вид | Моноблоки |
| Дисплей | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Процесор | Восьмиядерний AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| ОС | Без ОС |
| Тип дисплея | Звичайний |
| Розміри | 540.6 × 419 × 183.7 мм, |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Бездротовий інтерфейс | 802.11 ax,Bluetooth 5.3 |
| Порти | 2 × USB 3.1,1 × USB-C 3.1,2 × USB 2.0 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Відеокарта | AMD Radeon Vega 8 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Накопичувач | SSD 512 ГБ |
| Виробник GPU | AMD |
| Основні атрибути | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 43 024 ₴



