


Кріплення для телевізора з поворотом 55-85 V-Star S65 (8579)
2 506 ₴
2 457 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 580854
+380 (68) 766-43-61
Київстар
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення 55-85 V-Star S65 є сучасною моделлю кронштейна для телевізора. Необхідно для того, щоб виконати монтаж РК-панелі безпосередньо на стіні.
Це якісна, надійна та міцна конструкція, яка захистить плазмову панель від випадкових падінь та інших механічних пошкоджень. Кріплення обладнане похило-поворотним механізмом, за допомогою якого користувач отримає можливість змінювати кут нахилу та здійснювати поворот екрана. Така функція дає змогу зробити перегляд телевізора максимально комфортним.
Характеристики:
- Діагональ: 55-85 дюймів;
- Спосіб встановлення: Настінний;
- Матеріал: Сталь;
- Колір: Чорний;
- Призначення: Для ТВ (плазми);
- Можливості трансформації: Поворот-наклон;
- Нахил: 160°;
- Поворот: 160°;
- VESA: 200 х 200 мм, 600 х 400 мм;
- Максимальне навантаження: 68 кг.
Комплектація:
- Кріплення для ТВ;
- Аксесуари для встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 68 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 85" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похилі-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм; 400x600 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 457 ₴



