Кріплення для телевізора з поворотом 45-75 V-Star P6 (8580) black
1 763 ₴
1 715 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 580747
+380 (68) 766-43-61
Київстар
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення 45-75 V-Star P6 є сучасною моделлю кронштейна для телевізора. Необхідне для того, щоб виконати монтаж РК-панелі безпосередньо на стіні.
Це якісна, надійна і міцна конструкція, яка захистить плазмову панель від випадкових падінь та інших механічних пошкоджень. Кріплення оснащене похило-поворотним механізмом, за допомогою якого користувач отримає можливість змінювати кут нахилу і здійснювати поворот екрану. Така функція дає змогу зробити перегляд телевізора максимально комфортним.
Характеристики:
- Діагональ: 45-75 дюймів;
- Спосіб установки: Настінний;
- Матеріал: Сталь;
- Колір: Чорний;
- Призначення: Для ТВ (плазми);
- Можливості трансформації: Поворот-нахил;
- Поворот: 160°;
- Нахил: від -2 до +8°;
- VESA: 200 х 200 мм, 600 х 400 мм;
- Максимальне навантаження: 45.5 кг.
Комплектація:
- Кріплення для ТВ;
- Аксесуари для встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 45.5 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похилі-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм; 400x600 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715 ₴








