



Монітор 27" IPS Asus XG27AQMR широкоформатний екран Чорний
41 541 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 570652
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Монітор Asus XG27AQMR - це високоякісний ігровий монітор, який пропонує приголомшливу графіку та плавне ігрове відтворення. З його 27-дюймовим дисплеєм і роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440 пікселів), цей монітор доставляє яскравість, чіткість і деталізацію, які перевершують очікування.
Оснащений технологією IPS, монітор Asus XG27AQMR забезпечує широкий кут огляду і точне відтворення кольорів. Ви будете насолоджуватися насиченими та реалістичними відтінками, що особливо важливо під час гри або перегляду мультимедійного контенту. Технологія HDR піднімає якість зображення на новий рівень, забезпечуючи яскравість і контрастність для глибшого та реалістичнішого візуального досвіду.
Монітор Asus XG27AQMR має частоту оновлення 300 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT), що робить його ідеальним вибором для гравців, яким потрібне плавне і чуйне ігрове відтворення. Технологія Adaptive Sync (сумісна з G-Sync) дає змогу уникнути розривів і заїдань, забезпечуючи більш плавні та бездоганні зображення.
Монітор Asus XG27AQMR - це потужний ігровий інструмент, який забезпечує високу чіткість, точність кольорів і плавне ігрове відтворення. Він пропонує приголомшливі функції, які перевершують очікування і дають змогу вам повністю зануритися у світ ігор або мультимедійного контенту.
Характеристики:
- Тип товару: монітор
- Діагональ екрана: 27"
- Тип РК-матриці: IPS
- Формат зображення: 16:9
- Частота оновлення: 300Гц
- Роздільна здатність, точок: 2560x1440 (2K QHD)
- Час реакції: 1мс
- Кут огляду, г/верт: 178/178
- Тип системи підсвічування: WLED (світлодіодне підсвічування)
- Максимальна яскравість: 600 кд/м2
- Контрастність: 1000:1
- Покриття екрана: матове
- Тип VESA кріплення: 100х100
- Інтерфейси: DisplayPort, HDMI, роз'єм для навушників, USB 3.2
- Особливості: Поворотна підставка,Регулювання по висоті,Регулювання кута нахилу екрана, Flicker Free, Low Blue Light
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 300 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100х100 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси | DisplayPort; HDMI |
| Категорія | Монітори |
| Клас | Для бізнесу |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особливості | Регулювання за висотою; Flicker-Free |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Колір | Black |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Яскравість дисплея | 600 кд/м2 |
- Ціна: 41 541 ₴



