



Ігровий монітор 31.5" SS VA Gigabyte M32UC Gaming Monitor 1500R/144Hz/1ms Чорний
33 151 ₴
- Немає в наявності
- Код: 559402
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Завдяки високій кривизні та високій частоті оновлення ігрові монітори GIGABYTE забезпечують абсолютно новий досвід для глибокого занурення в ігри. Користувачі можуть по-справжньому насолоджуватися висококласною продуктивністю без потреби в екстравагантності.
31,5-дюймова панель 1500R SS VA надає вам зображення, ближче до людського ока, ніж плоский монітор, створюючи відчуття занурення. Функція KVM дає змогу керувати кількома пристроями за допомогою однієї клавіатури, відео та миші. З нашою ексклюзивною кнопкою KVM ви побачите, що перемикання пристроїв не може бути простішим! Швидко, як мить!
Висока роздільна здатність і швидка частота оновлення забезпечують якість детального відображення і плавні враження від гри! Технологія SuperSpeed VA скорочує час відгуку до 1 мс MPRT/2 мс GTG для максимально плавної гри!
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну серії GIGABYTE Gaming, міцна підставка і матове покриття створені для функціональних і естетичних функцій, які додають ще більше характеристик.
Характеристики:
- Тип товару: монітор
- Призначення: ігровий
- Діагональ, дюйми: 31.5"
- Формат екрану: Широкоформатний 16:9
- Частота оновлення: 144 Гц
- Яскравість: 350 Кд/м2
- Контраст статичний: 3000:1
- Поверхня екрану: Матова
- Колір корпусу: чорний
- Інтерфейси: Display Port,2xHDMI,Mini-Jack (3.5 mm)
- Роздільна здатність: 3840х2160
- Технологія матриці: *VA
- Тип VESA кріплення: 100x100
- Вбудовані колонки: +
- Вбудована камера: Ні
- Блок живлення: Внутрішній
- Кабелі в комплекті: DisplayPort кабель,HDMI кабель,USB кабель
- Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт: 0,5
- Середнє енергоспоживання, Ват: 47
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип матриці | VA |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100х100 мм |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані колонки | Да |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси | 2 x HDMI; DisplayPort; Mini-Jack (3.5 mm) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black |
| Частота оновлення | 144 Гц |
- Ціна: 33 151 ₴



