



Зарядний пристрій для акумуляторів 18650, 14500, АА, ААА Fenix ARE-A2 заряджання від 220 В
1 558 ₴
1 525 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 558346
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Модель Fenix ARE-A2 призначена для зарядки акумуляторів з літій-іонним, нікель-кадмієвим або нікель-металгідридним електролітом. Це великий кількість елементів живлення різних форматів, серед яких популярні 18650. 14500, АА, ААА та інші. Каналів для зарядки в цій моделі два, і вони зроблені роздільними, що дозволяє власнику пристрою заряджати одночасно різні за типом акумулятори. Потрібний режим роботи Fenix ARE-A2 підбирає самостійно в автоматичному режимі. На спеціально вбудованому дисплеї користувач бачить всю актуальну інформацію про свої елементи живлення: поточний рівень заряду, час зарядки, напруга і тип акумулятора. Дані змінюють один одного по черзі при натисканні на кнопку для відповідного каналу. При бажанні, дисплей можна відключити. Для цього кнопку потрібно потримати натиснутою трохи довше.
У моделі Fenix ARE-A2 використовуються ефективні механізми захисту, які дозволяють цьому зарядному пристрою прослужити довше. У тому числі, це захист від короткого замикання, яке може виникнути в наслідок переполюсовки контактів при неправильній установці акумулятора в слот. Також захисні механізми не дадуть елементам живлення занадто сильно нагріватися і не допустять перезарядки.
Fenix ARE-A2 в змозі працювати від електромережі, а також автомобільного акумулятора. Але в комплекті з цим пристроєм продається тільки кабель до звичайної електромережі. Якщо потрібно, провід для підключення до автомобільного прикурювача доведеться купити окремо.
Дана модель штатно працює при вологості навколишнього середовища від 5% до 90%. Допустимий діапазон температур становить від -20℃ до + 50℃. Вага цієї моделі без урахування проводу становить 178 г.
Особливість:
- двоканальний зарядний пристрій;
- кожен слот працює автономно;
- сумісність з акумуляторами різних типів і розмірів;
- Вбудований дисплей для відстеження стану зарядки;
- є кабель для підключення до мережі 220В;
- передбачена можливість зарядки в автомобілі;
- надійна система захисту від збоїв в роботі;
- пристрій не вимогливо до умов навколишнього середовища.
Гарантія: Зарядні пристрої Fenix ARE-A2 продаються з офіційною гарантією від фірми-виробника на 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Тип | Автомобільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Універсальні |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Индикация устройства | Дисплей |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 |
| Максимальний струм заряду, мА | 2000 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції | Розряджання; Захист від перезарядження; Вибір струму заряду |
- Ціна: 1 525 ₴



