Селфі лампа та LED освітленням Bluetooth 12" YQ-320A light set (Kit2) | 170cm Stand, Plug Powered, 3000-6500K |
1 966 ₴
1 913 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 535461
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Якщо вам потрібен бюджетний варіант хорошого освітлення, то YQ-320А – ідеальний варіант, доступний кожному.
Діаметр кільця - 30 см, вміщує 200 діодів, які дають освітлення на 30W. При виборі лампи варто звертати увагу саме на потужність, так як це єдиний критерій яскравості лампи. Регулювати яскравість (від 10% до 100%) і колірну температуру (від теплої 3200К до холодної 6500К) можна за допомогою пульта дистанційного керування, а також, на самій лампі, є сенсорні кнопки для регулювання всіх параметрів та включення лампи.
Нахил лампи можна регулювати на 360 градусів і фіксувати під будь-яким кутом за допомогою металевого шарніра. У комплекті передбачено металевий штатив, який не дозволить перекинутися кільцевій лампі в процесі роботи. У конструкції кільцевої лампи передбачено три кріплення під пристрої. Можна одночасно встановити телефон, мікрофон і камеру (у комплекті лише один гнучкий утримувач для телефону).
ОСОБЛИВОСТІ YQ-320A:
У комплекті пульт ДУ для керування лампою Регулювання лампи на 360 градусів
Надійна фіксація положення лампи під будь-яким кутом Гнучкий тримач сумісний із будь-яким телефоном
Компактна, легка і проста в збиранні, тому її можна брати із собою на виїзні заходи
Термін роботи лампи до 50000 годин
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр кільцевої лампи: 30 см
Потужність: 30W
Кількість світлодіодів: 200 шт.
3 режими колірної температури: холодний, нейтральний, теплий
Колірна температура: 3200К - 6500К
Живлення від мережі
Допустима ширина смартфона на кріплення: від 6 см до 9,5 см
Термін експлуатації: 10 років (при щоденному використанні)
Висота штатива: від 70 см до 2м
Довга кабелю: 2м
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Кільцева лампа YQ-320А
Гнучкий тримач для телефону
Мережевий шнур живлення
Шарнірна головка для кріплення штативу
Пульт ДУ
Металевий штатив (0,7-2м)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ring Light |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кільцевий світло |
| Вид лампи | LED лампи |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Кільцева лампа YQ-320А; Гнучкий тримач для телефону; шнур живлення; Шарнірна головка для кріплення штатива; Пульт ДУ; Металевий штатив (0,7-2м) |
| Налаштування моделюючого світла | Пропорційно |
| Налаштування потужності | 30W |
| Розмір | 300 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колірна температура | 3200K - 6500K ДО |
| Тип | Головка |
- Ціна: 1 913 ₴












