

Крепление настенное для телевизора кронштейн VESA 15-43 V-Star V-20T 7484
373 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 531079
+380 (68) 766-43-61
Київстар
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Крепление для телевизора V-Star V-20T 7484 монтируется на стену и подходит для телевизоров с диагональю от 15 до 43 дюйма.
Выдвижной, с функцией наклона и поворота.
Прочная стальная конструкция выдерживает большие нагрузки.
Легко и быстро монтируется.
Характеристики:
- Тип крепления: настенное;
- Совместим с экранами диагональю: 15-43 дюйма;
- Вертикальный наклон: ± 15°;
- Максимальная нагрузка: 25 кг;
- Крепление VESA: от 50х50 до 200x200;
- Материал: металл;
- Вес: 1.1 кг.
Комплектация:
- Кронштейн для телевизора;
- Монтажный набор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплект постачання | Кронштейн для телевізора;; Монтажний набір. |
| Максимальне навантаження | 20 - 30 кг: 25 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 41" - 50": 43" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" - 20": 15" |
| Регулювання | Нахил |
| Сумісність (діагональ) | 15-43 |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм; 50x50 мм, 200x200 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴



