Комплект гальмівних колодок дискове гальмо ZIMMERMANN 233922001
1 199 ₴
1 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10009972
+380 (68) 766-43-61
Київстар
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Виробник: ZIMMERMANN
- Висота, мм: 74.3
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Перевірене значення: ECE R90 APPROVED
- Товщина [мм]: 20 мм
- Гальмівна система: Ate - Teves
- Ширина, мм: 156.4
- VAG: 1J0 698 151 K
VAG: 1J0 698 151 M
VAG: 8N0 698 151 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Otto Zimmermann |
| Кросс-номери | Audi 233922001; Zimmermann 233922001 |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Крос-номері | Zimmermann 233922001 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Марка автомобіля | Seat; Audi |
| Модель автомобіля | TT; A3; Toledo; Leon |
| Гальмівна система | Ate - Teves |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴



