Терморегулятор цифровий термостат 2 реле -50~99С 10А 220В STC-1000
355 ₴
338 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 504878
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Терморегулятор цифровий термостат 2 реле -50~99С 10А 220В STC-1000 використовується для підтримки температури на заданому рівні шляхом включення/вимикання електричних нагрівальних/охолоджувальних приладів. Цільове використання: управління сучасними системами опалення та кондиціонування, сушильними шафами, інкубаторами, акваріумами, террариумами і т. п.
Терморегулятор STC-1000 оснащений LED дисплеєм з символами червоного кольору, чотирма кнопками управління і виносним датчиком температури.
Датчик температури – це термістор з опором 10 кОм. Довжина проводу датчика 1 м. Датчик герметично запаяний в металеву колбу довжиною 20 мм і діаметром 4 мм, Герметична колба дозволяє використовувати датчик у вологому середовищі. Датчик витримує температуру від -50 до + 99°C.
При виході датчика з ладу на дисплеї терморегулятора з'явитися напис EE і буде звучати безперервний звуковий сигнал високої тональності.
При виході вимірюваної температури за межі можливостей датчика на дисплеї терморегулятора з'явитися напис HH і буде звучати безперервний звуковий сигнал високої тональності.
Живиться термостат STC-1000 від побутової електромережі з напругою 110 – 240 В змінного струму.
Схема підключення терморегулятора STC-1000:
Терморегулятор STC-1000 призначений для монтажу в щит або пульт. Розміри передньої панелі 75 x 34,5 мм, розміри монтажної частини 71 x 29 мм
Терморегулятор STC-1000 має чотири кнопки для налаштування:
- Кнопка з символом включення використовується для включення/вимикання термостата;
- Кнопка, позначена S, використовується для перемикання між пунктами меню;
- Кнопки з символами стрілок вгору та вниз використовується для збільшення і зменшення значення пункту меню і для переходу між пунктами меню.
Для включення терморегулятора STC-1000 потрібно натиснути і на протязі 1 секунди утримувати кнопку з символом включення. Для виключення потрібно натиснути і протягом 3 секунд утримувати кнопку з символом включення.
Для входу в меню терморегулятора STC-1000 натиснути і протягом 3 секунд утримувати кнопку S. Після цього на дисплеї відобразиться напис F1. Для переходу між пунктами меню потрібно натискати кнопки з символами стрілок. Для введення значення в пункті меню потрібно натиснути і безперервно утримувати кнопку S, а кнопками з символами стрілок вводити потрібне значення.
Пункти меню терморегулятора STC-1000:
- F1 – вибір бажаного значення температури. Одне натискання змінює температуру на 0,1°C. Можливі значення -50 - +99°C, значення за замовчуванням 10°C.
- F2 – значення гістерезису. Одне натискання змінює температуру на 0,1°C. Можливі значення 0,3 – 10°C, значення за замовчуванням 0,5°C.
- F3 – час затримки до спрацьовування реле. Одне натискання змінює значення на 1 хвилину. Можливі значення 1 – 10 хвилин, значення 3 хвилини.
- F4 – калібрування датчика температури. Одне натискання змінює температуру на 0,1°C. Можливі значення -10 - +10°C, значення за умовчанням 0°C.
Всі налаштування зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Принцип роботи терморегулятора STC-1000:
Якщо поточна температура нижче встановленої мінус значення гістерезису довше часу затримки – реле замикається, позначене Heating, а на дисплеї біля напису Heating загориться точка.
Якщо поточна температура вище встановленої плюс значення гістерезису довше часу затримки – реле замикається, позначене Cooling, а на дисплеї біля напису Cooling загориться точка.
В терморегулятор STC-1000 встановлені два реле, які розраховані на комутацію струму 10 А при напрузі 220 В змінного струму. Реле і схема живлення терморегулятора гальванічно розв'язані, тому можна комутувати напругу відмінну від напруги живлення.
Характеристики:
модель: STC-1000;
кількість реле: 2 шт.;
комутована навантаження: 10 А при напрузі 220 В змінного струму на кожне реле;
напруга живлення: 110 – 240 В змінного струму;
діапазон вимірюваної температури від -50 до + 99°C;
точність: 1°C;
роздільна здатність: 0,1°C;
датчик: термістор з опором 10 кОм;
розміри колби датчика: довжина 20 мм, діаметр 4 мм;
довжина кабелю датчика: 1 м;
час затримки: 1 – 10 хвилин;
калібрування датчика температури: -10 - +10°C;
розміри передньої панелі: 75 x 34,5 мм;
розміри монтажної частини: 71 x 29 мм;
розміри терморегулятора: 75 x 35 x 85 мм;
вага комплекту: 104 р.
Комплект поставки:
- Терморегулятор цифровий термостат 2 реле -50~99С 10А 220В STC-1000
- Виносний датчик температури;
- Посібник користувача англійською мовою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.104 кг |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Комплектація | Терморегулятор цифровий термостат 2 реле -50~99С 10А 220В STC-1000; Виносний датчик температури;; Керівництво користувача англійською мовою. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Нагрівальний |
- Ціна: 338 ₴



