Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro 40Вт Type-C Синій
580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 591351
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Baseus Golden Contactor Pro 40W Type-C + Type-C - це компактний і потужний автомобільний зарядний пристрій, створений для забезпечення швидкого та надійного заряджання вашої електроніки в дорозі. Виготовлений з алюмінієвого сплаву, цей зарядний пристрій поєднує в собі елегантний дизайн і високу функціональність.
З двома портами Type-C і можливістю заряджати два пристрої одночасно, Baseus Golden Contactor Pro 40W Type-C + Type-C забезпечує зручність і гнучкість у використанні. Завдяки функції швидкого заряджання та вихідному струму від 1.67 до 3 амперів, воно забезпечує ефективне та швидке заряджання для вашої електроніки.
Baseus Golden Contactor Pro 40W Type-C + Type-C забезпечує надійну і безпечну зарядку для вашої електроніки в автомобілі. Його компактний дизайн і висока продуктивність роблять його ідеальним вибором для автолюбителів, які цінують якість і зручність.
Характеристики:
- Вихідний струм: 1.67 А, 3 A, 2.22 A
- Матеріал: Алюмінієвий сплав
- Потужність: 40W
- Особливості: Функція швидкої зарядки, підсвічування по периметру корпусу; система захисту від надмірної напруги, стрибків струму і короткого замикання
- Кількість портів: 2xType-C
- Кількість пристроїв, що заряджаються, шт: 2
- Живлення: Прикурювач
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge 2.0 |
| Вид | Зарядні пристрої |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.77 А; 3 A; 2.22 A |
| Гарантія | від 1 місяця, детальніше уточнюйте у продавця |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість заряджаються пристроїв, шт | 2 |
| Живлення | Прикурювач |
| Сумісність | Універсальні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Blue |
- Ціна: 580 ₴











