Вакуумний пакувальник вакууматор Silver Crest SVEB 160W B2
3 508 ₴
- Немає в наявності
- Код: 570435
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Вакууматор Silver Crest SVEB 160 B2 дає змогу істотно подовжити термін зберігання м'яса, риби, овочів, ягід, сиру, а також зелені, грибів і кавових зерен. Час збереження безпосередньо залежить від типу продукту: м'ясо, птиця і риба можуть зберігатися в холодильнику під вакуумом до 7 днів, а зерна кави, чай і спеції при кімнатній температурі - місяцями. Міцне пакування дає змогу не тільки подовжити "життя", а й зберегти смак, аромат і вітаміни, що містяться в продукті, що робить таку технологію привабливою для тих, хто віддає перевагу вживати в їжу тільки свіжі продукти.
Вакуумування - це ще й спосіб розподілу продуктів за зручними порціями для приготування різних страв. Упаковка дає змогу довго зберігати заготовки як у холодильній, так і в морозильній камері, і спланувати меню на тиждень, витративши водночас лише кілька годин. Прилад активно застосовується для приготування страв у техніці Sous Vide - низькотемпературне готування у вакуумі, яке донедавна було доступне лише шеф-кухарям елітних ресторанів. Вакуум запобігає висиханню вмісту пакета внаслідок заморожування і втрати соків у процесі відтаювання. Ще одна причина популярності пакувальника - можливість замінити собою маринатор: покладіть всередину пакета м'ясо, спеції, маринад, відкачайте повітря і шашлик просочиться за лічені хвилини!
Технічні характеристики:
- Споживана потужність: 160 Вт.
- Розміри пристрою: близько 395 х 256 х 108 мм.
- Вага пристрою: близько 2145 г.
- Пакувальна машина і вакуумний пакувальник.
- Для збереження харчових продуктів у спосіб, що захищає від доступу ароматизаторів, повітря і води.
- Продукт ідеально підходить для приготування їжі су-вид, що є останнім трендом у гастрономії для гурманів.
- З благородним зовнішнім виглядом нержавіючої сталі.
Функції:
- З функцією маринування.
- Функція "Вологий і сухий" для дуже вологих продуктів.
- М'яка функція для делікатних продуктів.
Обладнання:
- Вбудований ніж для легкого різання плівки.
- Спеціальний відсік для зберігання плівки та аксесуарів.
- Сигнальні лампи для контролю процесу вакуумування.
- Практичні ручки для зберігання кабелю і нековзні ніжки для стійкого положення.
- 3-метровий рулон плівки, що не містить бісфенол-А, також придатний для використання в мікрохвильовій печі (макс. до 70 °C).
- 3 адаптери для вакуумних клапанів - дає змогу вакуумувати контейнери з клапаном і мішками, доступними на ринку.
- Запасна прокладка
Особливості:
- Сумісний з наявними в продажу аксесуарами, такими як Caso і Foodsave.
- Знімний піддон для крапель, можна мити в посудомийній машині.
- Для стандартних рулонів плівки шириною до 30 см.
Комплектація:
- Вакууматор.
- Запасна прокладка.
- Рулон плівки 3 м.
- 3x адаптер вакуумного клапана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 3 508 ₴










