


Рюкзак тактичний штурмовий військовий Protector plus S459 50л з системою Molle black
2 144 ₴
- Немає в наявності
- Код: 545943
- +380 (93) 170-02-58Лайф
- +380 (44) 237-13-58Міський
Перетворіть свій досвід подорожей з рюкзаком Protector Plus S459. Поєднуючи в собі функціональність і стиль, цей рюкзак забезпечує міцність і зручність у кожній деталі.
Виготовлений із міцного нейлону Oxford 600D, S459 готовий до опору зовнішнім впливам, забезпечуючи довгий термін служби. З розмірами 54 см х 41 см х 28 см і місткістю 50 л, цей рюкзак надає достатньо простору для вашого спорядження та особистих речей.
Ергономічні, м'які плечові ремені забезпечують комфорт при носінні протягом тривалих періодів часу. Кріплення для додаткових пристосувань за системою MOLLE дають змогу розширити функціональність рюкзака, додаючи додаткові аксесуари.
Ручка для перенесення зверху основного відділення забезпечує зручність у транспортуванні, роблячи рюкзак зручним для повсякденних переходів. Вага всього 2 кг робить його легким і маневреним для активного способу життя.
Кольорове виконання в чорному кольорі надає S459 стильного та сучасного вигляду, підкреслюючи вашу індивідуальність у міському середовищі або в природі.
Характеристики:
- Матеріал: Нейлон Oxford 600D
- Розміри: 54 см х 41 см х 28 см
- Об'єм: 50 л
- Ергономічні, м'які плечові ремені
- Кріплення для додаткових пристосувань (система MOLLE)
- Ручка для перенесення рюкзака зверху основного відділення
- Вага: 2 кг
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protector Plus |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дволямічний |
| Призначення | Для риболовлі. Військові |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм, л | 50 |
| Вага, г | 2000 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 2 144 ₴



